Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Fun Factory NOS black

Skladem • 1 variantaZdarma91 % • 1 651 recenzíDalší informace
Info v obchoduDárekZdarma95 % • 3 282 recenzíDalší informace
Info v obchoduDárekZdarma92 % • 957 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek% Slevový kódZdarma98 % • 4 974 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 104 849 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 87 819 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma97 % • 107 172 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč94 % • 56 951 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč98 % • 4 938 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma100 % • 116 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 271 493 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové služby59 Kč97 % • 45 968 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové služby59 Kč96 % • 26 331 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové služby59 Kč97 % • 18 263 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma98 % • 15 851 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 4 992 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Info v obchoduZdarma92 % • 500 recenzíDalší informace

Průměr
4 cm
Materiál
silikon

Synchronizujte své orgasmy s vibračním kroužkem NOS od Fun Factory, který je navržen tak, aby objímal penis na správných místech a současně dráždil klitoris, takže budete společně a intenzivněji než kdy jindy.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Pilulka.cz

Diskrétní

Super výrobek, doporučuji

Tak já zatím žádné nemám přítelkyně si to chválí

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v RuzovySlon.cz

• Nabíjení, dobrý materiál i vibrace

Výhoda nabíjení a dobrý materiál

• , zakoupeno v FLAGRANTI

• Super doporučuji všem
    • Není

• super rozměr

pro muže velmi příjemné,partnerka také spokojena,
    ideální společník pro dlouhé večery

• , zakoupeno v deeplove.cz

• Silný, a má více stupňů vibrací
    • Přímo a krásně stimuluje klitoris
    • Naprosto dokonalý materiál
    • Holky, pro které je těžší dosáhnout orgasmu a potřebují při orgasmu cítit něco uvnitř (penis) a zároveň chtějí být stimulování venku na klitorisu pro dosažení vnějšího orgasmu, tak tohle je povinnost mít doma.
    • Firma "Fun Factory" znamená kvalitu
    • Vyrobeno v německu, a ne v Číně
    • Nevydrží bez nabíjení dlouho, počítejte že zvládne jeden 20ti minutový styk.
    • Stává se nám, že ho občas nechtěně vypneme tím, že na sebe příliš dorážíme nebo po mě přítelkyně jezdí na koníčka.

Díky němu měla přítelkyně asi 2 minutový orgasmus poprvé v životě tak dlouhý, a jelikož si užívám ten krásný pohled na ní když ho má, tak je tato hračka úžasná i pro mne samotného, kromě toho jako erekční kroužek vás udrží rapidně dlouho tvrdým na max!

• dobry material
    • dobra velikost
    • dobra sila vibraci
  • , zakoupeno v RuzovySlon.cz

Velmi univerzální pomocník pro oba. Stojí trochu více peněz ale stojí za to. Velmi jemně brnění.

• příjemný materiál