Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Hard Boy Erekční kroužky

Doporučená nabídka ELNINO.CZ

• kvalita
  • , zakoupeno v RuzovySlon.cz

Těžko hodnotit. Pro mě naprosto k ničemu ale každý jsme jiný, proto i tak hodnotím kladně...

• Delší erekce

Vyzkoušeli jsme spoustu erekčních kroužků, ale po otestování jsme vybrali erekční kroužky Hard Boy, protože v porovnání s jinými více stahují a nepraskají. A jak už sám název napovídá, budou perfektní pro muže, kteří chtějí mít snadno a rychle tvrdou erekci nebo být připraveni na více kol po sobě při masturbaci nebo sexu s partnerkou. (V naší nabídce najdete tři druhy kroužků, tyto jsou díky větší šířce pohodlnější a výstupky stimulují partnerku… možnost použití obou naráz… viz níže)

Erekční kroužky zaujmou také svou šířkou, protože silně stáhnou penis na větší ploše. Erekce tak bude ještě pevnější. Díky své šířce se příjemně nosí a nikam neutečou. Jejich efektu se nezaleknou ani začátečníci.

Líbí se nám výrazné výstupky, které jsou na každém erekčním kroužku trochu jiné. Pánové si budou užívat pevnou erekci a dámy si vychutnají dráždění klitorisu.

Muži, kteří mají rádi silnější sevření penisu, můžou využít pevnost TPE materiálu a zkusit nasadit kroužek až za šourek nebo stáhnout jen šourek samostatně. Před použitím zkuste kroužky namazat troškou lubrikačního gelu, budou se tak lépe nasazovat.

Materiál je voděodolný, můžete proto pomůcku použít i ve vodě. Pánové, užijte si pevnou erekci i ve sprše.

Fantazii se meze nekladou. Erekční kroužky Hard Boy si můžete navléknout i na prst. Vroubky pak můžete dráždit nalubrikovaná citlivá místa kolem análku nebo citlivý bod G. Kroužky nasaďte třeba taky na varlata a dopřejte partnerovi nové a zajímavé pocity.

V balení najdete rovnou dva erekční kroužky, se kterými si užijete spoustu zábavy.

Naši testeři taky zjistili, že se kroužky v mužském ochlupení občas rády zakudlí, ale kdo je oholen, není překvapen. Skvělý pocit z pevné erekce stojí za trochu námahy.

• UPOZORNĚNÍ: Pamatujte, že erekční kroužky by se neměly používat déle než 15 minut. Při jejich výběru si dávejte pozor na správnou velikost. Erekční kroužek by měl penis přiškrtit, ale přitom nesmí způsobovat bolest. V případě opakovaného použití si dejte mezi jednotlivými nasazeními dostatečně dlouhou pauzu, aby se penis pořádně prokrvil. Před nasazením erekčních kroužků je doporučujeme trochu nalubrikovat.
  • Produkt: Erekční kroužky Hard Boy

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 462 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové služby59 Kč99 % • 11 812 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

• kvalita

• Delší erekce
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v RuzovySlon.cz

• moc dlouho nevydržely, po cca pátém použití praskly

• Udrží penis postavený
    • Škrtí
    • Při pohybu se přemisťuje
  • , zakoupeno v RuzovySlon.cz

Doporučuji všem kteří chtějí být chlapáci

• Naplnily očekávání

• Dobrá erekce