Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Satisfyer Incredible Duo

Typ
kroužek na varlata

• , zakoupeno v FLAGRANTI

• Velmi silné vibrace
    • Produkt je vhodný pro méně vybavené muže, což jsem si mohla přečíst skrz rozměry, myslela jsem, že guma se bude dát více natáhnout.

• Výkonný,12 programů
    • Částečně využití
    • Malý otvor na varlata
  • , zakoupeno v e-kondomy.cz

Nelze nasadit a po těžkém nasazení mám pěknou modřínu nevím na koho to je vyrobeno ale v praxi je to zbytečný a nepoužitelné.

Materiál
silikon
Vibrační
Typ
kroužek na varlata

vzrušující kroužek na penis Satisfyer Incredible Duo a nechejte ji sténat dlouhé hodiny dokonalou rozkoší. Tento nádherný designový kousek v tmavě modré barvě je vyroben z hedvábně jemného lékařského silikonu prvotřídní kvality, který je zdravotně nezávadný pro lidskou pokožku a něžně pohladí vaše intimní partie. Je měkký a příjemný na dotek a má ergonomický tvar se stimulačními hranami.

Satisfyer Incredible Duo: erekční kroužek s dráždidlem klitorisu v jednom

Dva kroužky v elegantním provedení jsou určeny na penis a na varlata, čímž docílíte výrazně lepší fixace a stability, takže vám jen tak nesklouzne a zůstane hezky na svém místě. Vlastností kroužku je udržet nahromaděnou krev v penisu, čímž dojde ke zkvalitnění a prodloužení erekce a oddálení ejakulace. Vaše polovička se tedy dočká nárůstu vašeho výkonu, přičemž sama bude uspokojována nejen vámi, ale také jeho moderními vibracemi. A to milují všechny ženy. Kroužky jsou roztažitelné a flexibilní, aby skvěle padly a dobře se přizpůsobily téměř všem průměrům.

• Výjimečně výkonný motor má tak extrémně tichý chod, že téměř nepoznáte, že je v provozu, takže vaše milostné chvilky nikterak nevyruší. Co vám ovšem nabídne je jeho 12 unikátně silných vibračních a pulzačních režimů, které potěší klitoris partnerky v každé poloze, a to díky jeho robustnímu a dlouhému tvaru. Dunivé vibrace se přenášejí také do kroužku, takže i vy si užijete vášnivé vzrušení v klíně. Parametry: Barva: modrá Materiál: silikon
  • Rozměry: celková délka 9,7 cm, celková šířka 5,5 cm, celková hloubka 3,2 cm, vnitřní průměr kroužku roztažitelný od 2,6 cm, průměr kroužku pro varlata 3,6 cm
  • Vibrace: ano
  • Pohon: dobíjecí Li-on baterie
  • Vodotěsnost: ano
  • Lubrikace: lubrikanty na vodní bázi

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v FLAGRANTI

• Velmi silné vibrace

• Výkonný,12 programů
    • Částečně využití
    • Malý otvor na varlata
  • , zakoupeno v e-kondomy.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• obyvatelné, vodotěsné
    • Velmi tvrdý materiál, téměř vůbec nejde roztáhnout, natož nandat na průměrný rozměr může

Opravdu nedoporučuji

• Zábava
  • , zakoupeno v deeplove.cz

Výhoda jen cena
    Produkt zcela nepoužitelní, to není silikon ale tvrdá neroztažná guma.

• Výborné obejmutí,příjemný materiál

Dobrá příjemná hračka pro nás oba doporučujeme toto zboží

• intenzivní vibrace
    • malý průměr kroužků
    • magnetická nabíječka příliš nedrží

Nevejdu se do něj....

• nepoužitelná velikost

lituji že jsem si nepřečetl recenze na tento produkt předem, ale upřímně jsem nepředpokládal že někoho napadne vyrobit něco s tak malým průměrem bez možnosti roztažnosti materiálu.
    Opravdu by mě zajímalo pro jaký trh / rasu je tento produkt určen...??