Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Seven Creations Robotic Beaded Cock

silikon
Typ
škrtící a erekční kroužky

• , zakoupeno v WilliStore.cz

• Pěkně stahuje, erekce O. K.

Zatím nic.

Materiál
silikon
Typ
škrtící a erekční kroužky

Představujeme revoluční novinku v oblasti intimních pomůcek – Robotic Beaded Cockring. Tento speciální škrtící kroužek představuje průlom v technologii potěšení. S jeho pomocí zažijete dosud nepoznané rozměry rozkoše a upevníte svou pozici jako nezapomenutelný milenec.

Robotic Beaded Cockring není jen obyčejný erekční kroužek. Díky pečlivě umístěným kuličkám po jeho obvodu nabízí unikátní masáž celého penisu během vašich intimních chvil. Tyto kuličky jsou navrženy tak, aby poskytovaly cílený tlak a stimulaci, které zintenzivní vaše potěšení a zároveň podpoří pevnost a trvání vaší erekce.

Už žádné obavy z předčasného ukončení vašich milostných her. S Robotic Beaded Cockringem zůstanete v plné síle a připraveni na akci až do samotného závěru. Jeho inovativní design zajišťuje, že nedojde k nechtěnému odkrvení penisu, a tak můžete bez obav prodloužit vaše milostné chvíle.

Nechte se unášet na vlně rozkoše, kterou vám tento jedinečný produkt nabízí. Robotic Beaded Cockring je tou pravou volbou pro muže, kteří chtějí posunout své erotické zážitky na novou úroveň. Objevte nový rozměr potěšení, který vám tento kroužek otevírá.

• Intenzivní stimulace: Kuličky rovnoměrně rozložené po obvodu kroužku poskytují nevídanou masáž penisu, která zvyšuje intenzitu vašich erotických zážitků.
  • Pevná a dlouhotrvající erekce: Díky svému unikátnímu designu kroužek udržuje erekci pevnou a zabraňuje předčasnému odkrvení, což vám umožní prožít delší a intenzivnější milostné chvíle.
  • Zvýšení výkonnosti: S Robotic Beaded Cockringem se stanete nezapomenutelným milencem, který je vždy připraven na akci až do samotného finále.
  • Revoluční technologie potěšení: Využívá nejnovější inovace v oblasti intimních pomůcek, aby vám poskytl nepřekonatelný zážitek.
  • Diskrétní a bezpečný: Vyroben z materiálů nejvyšší kvality, je tento kroužek jak bezpečný, tak snadno použitelný a čistitelný, což z něj činí ideálního partnera pro vaše intimní chvíle.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v WilliStore.cz

• Pěkně stahuje, erekce O. K.

Zatím nic.

• plni to proc jsem si ho koupil
    • kovove kulicky ... ze zacatku to bylo as bolestive

kupoval jsem je poprve... priste bych radsi bez tech kulicek
    ze zacatku byl i dost tvrdy ale po napareni v horke vode zmekne
    je potreba pri nasazovani poradne namazat gelem jinak to asi nezvladnete
    pokud ma nekdo tak trosku vetsi nadprumer at si ho radsi nekupuje NEVEJDE se

• , zakoupeno v AAA Erotic CZ

jetste jsme nepouzili

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• alespoň byla legrace
    • domnívám se, že neplní svou funkci

No, přiznávám že jse jednou takový kroužek koupila. Avšak při prrvním nasazení manželovi prasknul :-) a to jsem ho pořádně ani nenatáhla, tak se domnívám že by snad neplnil ani svou funkci. Ale samozřejmě, že tomu může být i jinak, třeba jsem zrovna neměla štěstí na ten správný kroužek. A jiný jsem už nekupovala.