Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

You2Toys na penis KŮŽE A KOV 3

Garantovaný nákup z ErosStar.cz

Top nabídka

Skladem • 1 varianta49 Kč605 neověřených recenzíDalší informace

Materiál
Kůže, kov

• , zakoupeno v FLAGRANTI

• Kůže a kov. Pro mě to pravé. Vypadá to dobře a snad něco vydrží.
    • Možnost nastavení velikosti popruhu a volba velikosti kroužku.
    • Kožený popruh mi mezi varlaty nesedí úplně na 100%, ale asi taky záleží na velikosti, tvaru a použití....

Po zkušenosti bych příště začínal od největšího koužku. V akci mě překvapila těsnost menšího kroužku. Poučení pro příště :) produkt jsem si vybral podle průměru kroužků v popisu a vyhovují. Možná, že pro někoho bude největší kroužek těsný. Výrobce má samostatnou sadu 5 kovových kroužků na penis, ale prodejce je aktuálně neměl v nabídce.

• Zcela funkční dle popisu

Materiál
Kůže, kov

Odvažte se vstoupit do světa nekonečného potěšení s naším exkluzivním Obojkem na penis, navrženým tak, aby posunul vaše erotické zážitky na zcela novou úroveň. Tento pečlivě zpracovaný erotický šperk kombinuje sofistikovaný design s prvotřídními materiály, aby vám poskytl nejen vizuální lahůdku, ale také funkční doplněk, který zintenzivní vaše intimní okamžiky.

Každý dotek pravé kůže přináší pocit luxusu a divokosti, zatímco strategicky umístěné cvoky dodávají tomuto obojku na penis nezaměnitelný charakter. Nastavitelný kroužek na varlata s patentovým zapínáním vám umožní najít tu nejpříjemnější a nejúčinnější polohu pro podporu vaší erekce. A díky sadě tří kovových kroužků různých velikostí můžete snadno upravit stupeň tlaku a dosáhnout tak optimálního zpevnění.

Nejenže tento produkt vylepší vaši sexuální výkonnost, ale také poslouží jako vizuální stimul, který zvýší touhu vašeho partnera. Je to nejen o pocitu, ale i o zážitku – a s naším Obojkem na penis si oba aspekty užijete na maximum.

• Zvýšení výkonnosti: Speciálně navržen pro posílení a prodloužení erekce, tento obojek je vaším společníkem pro výkonnější a uspokojivější sexuální život.
  • Nastavitelný pro perfektní fit: Díky patentům na kroužku na varlata a třem různě velkým kovovým kroužkům si můžete obojek přizpůsobit na míru vašim potřebám a dosáhnout ideálního stisku.
  • Luxusní materiály: Kombinace pravé kůže a bezniklového kovu nejen že zajišťuje pohodlí a bezpečnost, ale také dodává produktu pocit exkluzivity.
  • Estetický apel: Neotřelý design s cvoky okamžitě přitahuje pozornost a zvyšuje sexuální přitažlivost, což činí tento obojek na penis ideálním doplňkem pro ty, kteří chtějí v ložnici zazářit.
  • Univerzální použití: Ať už jste začátečník nebo zkušený uživatel erotických pomůcek, tento obojek je díky své snadné nastavitelnosti a variabilitě ideální pro každého.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárek39 Kč95 % • 707 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč95 % • 2 585 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek% Slevový kód69 Kč97 % • 5 040 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v FLAGRANTI

• Kůže a kov. Pro mě to pravé. Vypadá to dobře a snad něco vydrží.
    • Možnost nastavení velikosti popruhu a volba velikosti kroužku.

• Zcela funkční dle popisu